Door Larry Molenaar, A&B Customer Care Managerr
Maak verbinding met mij op LinkedIn

 

In een farmaceutische productieomgeving staat of valt de operationele efficiëntie met de naadloze werking van complexe apparatuur. Ongeveer een jaar na de installatie van nieuwe apparatuur dook een kritiek technisch probleem op: een alarmsignaal, dat wees op een mogelijke storing in de apparatuur. In een industrie waar precisie en uptime van cruciaal belang zijn, kunnen dergelijkeuitdagingen de productie en efficiëntie aanzienlijk beïnvloeden.

PRoCARE's technische interventie

Het eerste probleem was een alarm dat afging door een verkeerd uitgelijnde weegschaal - een technische storing die de hele productielijn zou kunnen verstoren. Het interne team van de faciliteit, deskundig maar niet in staat om de precieze oorzaak vast te stellen, stond voor een grote uitdaging. Hier kwam ons PRoCARE-team van JBT A&B Process Systems in actie, dat bekend staat om hun technisch inzicht in het onderhoud van apparatuur. 

Onze aanpak ging verder dan eenvoudige probleemoplossing. We voerden een gedetailleerde analyse uit om de hoofdoorzaak van het alarm te begrijpen. Dit diepgaande onderzoek is fundamenteel voor onze filosofie: problemen voorkomen en oplossen, niet alleen erop reageren. Ons doel was om een blijvende oplossing te bieden die herhaling zou voorkomen en een blijvende operationele efficiëntie zou garanderen.

Uitgebreide proactieve onderhoudsoplossingen: Verder dan onmiddellijke oplossingen

Het onderzoek van het PRoCARE-team leidde tot de ontdekking van meerdere onderliggende factoren die aandacht vereisten. We identificeerden en corrigeerden bijvoorbeeld het probleem van trillingen in de leidingen, een veelvoorkomend maar vaak over het hoofd gezien probleem dat kan leiden tot slijtage van apparatuur en operationele inefficiëntie. Daarnaast stelden we voor om het verlichtingssysteem van de faciliteit te upgraden naar LED's, die een langere levensduur en betere prestaties bieden en bijdragen aan een stabielere werkomgeving.

Elke stap die ons team nam, was gericht op het verbeteren van de algehele betrouwbaarheid en efficiëntie van het productieproces. Deze aanpak illustreert hoe technische expertise, gekoppeld aan een grondig begrip van de dynamica van apparatuur, een potentieel probleem kan omzetten in een kans voor verbetering.

Zorgen voor operationele uitmuntendheid en vertrouwen opbouwen

De interventie van het PRoCARE-team heeft de operationele capaciteiten van de faciliteit aanzienlijk verbeterd. Na de interventie functioneerde de faciliteit niet alleen weer optimaal, maar was ook efficiënter en betrouwbaarder. Dit geval dient als bewijs voor de technische expertise van ons team en de veelomvattende aard van de PRoCARE diensten.

Onze betrokkenheid bij de instelling versterkte hun vertrouwen in PRoCARE. Het benadrukte hoe effectieve technische probleemoplossing een kritieke situatie kan omzetten in een succesverhaal. Het team van de instelling zag in dat ze met PRoCARE meer hebben dan een dienstverlener; ze hebben een partner die toegewijd is aan hun operationele succes en die in staat is complexe uitdagingen aan te pakken met technische expertise en een vooruitziende blik.

Het PRoCare-verschil

Kies voor PRoCARE van JBT A&B Process Systems voor een ongeëvenaarde standaard in proactief onderhoud van apparatuur. Onze uitgebreide service gaat verder dan noodreparaties en biedt proactieve, preventieve zorg die ervoor zorgt dat uw apparatuur altijd optimaal presteert. Met onze ASME R-Stamp-certificering en ons team van gecertificeerde lassers brengen we precisie en naleving bij elke taak. Ons landelijke bereik en onze uitgebreide voorraad reserveonderdelen minimaliseren de stilstandtijd, zodat uw activiteiten soepel en efficiënt blijven verlopen. PRoCARE is niet zomaar een service; het is een toewijding om de levensduur en topprestaties van uw apparatuur te handhaven, ondersteund door meer dan 50 jaar expertise van JBT A&B in innovatie en klantenondersteuning. Kiezen voor PRoCARE betekent kiezen voor een partner die toegewijd is aan de voortdurende verbetering en het blijvende succes van uw activiteiten.

Meer informatie over de PRoCARE-services van A&B Process Systems.